Vasaros stovyklėlė

image
image
image
image
image
Vasaros stovyklėlė

Mokslo metams pasibaigus „Rudnosiukas“ neleis vaikučiams nuobodžiauti ir kviečia visus 3–7 metų vaikučius į „Vasaros stovyklėlę“.

Rudnosiukas moka pasakoti istorijas ir labai myli keliautojus, tad stovyklautojus jis kviečia į įspūdingas keliones kartu su „Vasaros stovyklėle“ Kaune.

Ką vaikai veiks stovyklos metu? Dažniausiai veiks tai, ko dar niekada nebuvo veikę! Kiekvieną dieną jų lauks vis nauji iššūkiai ir atradimai, pasakojimai, dainelės, smagūs komandiniai žaidimai, rungtys, vaidinimai, pažintinės bei kūrybinės veiklos.

Pirma pamaina: „Kelionė laiku aplink pasaulį“, 2023 m. birželio 1–14 d.

Antra pamaina: „Kelionė po pasakų šalį“, 2023 m. birželio 15–29 d.

Trečia pamaina: „Keliaujame tyrinėti planetų“, 2023 m. rugpjūčio 2–13 d.


Registracija į „Vasaros stovyklėlę“ bei daugiau informacijos telefonu 8 611 20 212 arba mūsų „​Facebook“ paskyroje.

Registracija bei daugiau informacijos:
image
image
image
image
image
Įvairių užsiėmimų metu padedame vaikučiams:
  • lavinti savo meninius ir kūrybinius gebėjimus;
  • ugdytis savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi;
  • mokytis mąstyti bei savarankiškai įveikti sunkumus, iškilusias psichologines problemas;
  • įgyti praktinio darbo įgūdžių ir pasiruošti mokyklai;
Darželis- Mokyklėlė- Šilainiai
image
image
image
image
image

Šių dalykų mažieji mokosi natūraliai, tyrinėdami ir pažindami juos supančią aplinką, žaidimų bei kūrybinių užduočių pagalba. Naudojame įvairias vaizdines bei metodines priemones.

  • Muzikinis ugdymas. Visų amžiaus grupių užsiėmimuose vaikai dainuoja, šoka, sportuoja, žaidžia įvairius judrius ir didaktinius žaidimus, ugdomi bendrauti ir žaisti kolektyve.
  • „Raidelių ir skaičiukų šalyje“ Visų amžiaus grupių vaikai žaisdami susipažįsta su raidėmis ir skaičiais, skiriame įvairias užduotis bei žaidimus, lavinančius vaikų rankytes. Užsiėmimų metu taip pat mokosi pasakoti įspūdžius, klausytis ir sekti pasakas, jas kurti, deklamuoti eilėraštukus, bendrauti su mokytojais ir savo bendraamžiais.
  • Kūrybinis ugdymas. Visų amžiaus grupių užsiėmimuose vaikai skatinami atskleisti save tapant, lipdant, karpant, lankstant, rišant, konstruojant, bei kuriant įvairius kūrybinius darbelius iš gamtinės medžiagos. Krūvis didinamas pamažu: motyvų sudėtingumas, reikalavimai techniniams vaikų įgūdžiams, vaiko darbingumui, skoniui ir kantrybei.
  • Teatro saviraiškos užsiėmimai. Vaikučiai mokosi susikaupti, atsipalaiduoti bei išreikšti save improvizuodami, vaidindami įvairiuose spektakliukuose, kurdami įvairius personažus.
  • Anglų kalbos užsiėmimai. Žaisdami vaikai mokosi anglų kalbos pradmenų, atsižvelgiant į vaikų sugebėjimus ir tėvelių pageidavimus.

Login Account

Already a Giraffe Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.